19:56 - Birleşik Rusya’nın yardımıyla Irkutsk bölgesindeki bir köyde spor sahası açıldı
18:27 - При содействии «Единой России» в селе Иркутской области открылась спортплощадка
16:46 - Halkın “Birleşik Rusya” programına göre Kırım’ın Simferopol bölgesinde yeni bir oyun alanı kuruldu
15:20 - Meeting with the Chairman of the Tajikistan-Saudi Arabia Interparliamentary Friendship Group
13:46 - Birleşik Rusya’nın desteğiyle Novosibirsk Bölgesi’nin Taskaevo köyüne yeni bir oyun alanı kuruldu
11:15 - “Birleşik Rusya” Kuzbass’ta “Sıhhi savunmaya hazır” projesini başlattı
10:15 - «Единая Россия» запустила в Кузбассе проект «Готов к санитарной обороне»
AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, mesajında şu ifadelere yer verdi;
İçinde birçok ilâhi feyz ve bereketi bulunan mübarek Miraç Kandili’ni bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dini duyguların en yüksek seviyeye ulaştığı, Allah’ın rahmetinin müminlere bol bol ikram edildiği, Peygamber Efendimizin mucizelerinden olan Miraç; Peygamberimizin Cenab-ı Allah’ın yüksek huzuruna kabulü ve onun şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükselişidir.
Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, Efendimizin kutlu yolculuğunun anlamını kavramaya, insan olarak vazifelerimizi yerine getirmeye çalışmalıyız. Manevi iklim olan Miraç Kandili’ni fırsat bilerek aramızdaki çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, yüce dinimizin bizden istediği sevgi ve gönül huzuru ortamının daim olmasına, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin daima canlı tutulmasına gayret göstermeliyiz.
Bu duygularla Karaköprülü vatandaşlarımızın ve İslâm Âleminin kutlu Miraç Kandilini tebrik ediyor, bütün insanlığın yüksek değerlerle yücelmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.’
Depremde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza baş sağlığı diliyorum. Tüm deprem şehitlerimizin mekanları cennet olsun. Yaralılara ise acil şifalar diliyorum.
ABDULLAH YİĞİT-M.TÜRKİ GÜNDOĞAN –ŞANLIURFA