15:20 - Meeting with the Chairman of the Tajikistan-Saudi Arabia Interparliamentary Friendship Group
13:46 - Birleşik Rusya’nın desteğiyle Novosibirsk Bölgesi’nin Taskaevo köyüne yeni bir oyun alanı kuruldu
11:15 - “Birleşik Rusya” Kuzbass’ta “Sıhhi savunmaya hazır” projesini başlattı
10:15 - «Единая Россия» запустила в Кузбассе проект «Готов к санитарной обороне»
08:23 - AVUKAT MEHMET YILMAZ `DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
03:48 - AV. OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
00:47 - ABDULLAH YİĞİT `TEN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN CANPOLAT DEPREMDEN ETKİLENEN KIRSAL MAHALLELERİ ZİYARET ETTİ
Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yaşanan deprem sonrası ilçe kırsalındaki haneleri ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Canpolat, hayatını kaybeden küçük Yağmur’un da taziyesine katıldı.
Haliliye Belediyesi, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla depremden etkilenen vatandaşların yaralarını sarmaya devam ediyor.
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve Şanlıurfa’da da hissedilen şiddetli deprem sonrası Haliliye Belediyesi, tüm birimleriyle sahada olmaya devam ediyor. Başta gıda, battaniye, kıyafet olmak üzere yapılan yardımlar ile güvenli bölgedeki vatandaşların yanında olan Haliliye Belediyesi, psikolojik destek eğitimleriyle de depremzedeleri yalnız bırakmıyor. İlçede kurulan ve vatandaşların güvenli alanlarda konakladığı bölgeleri sık sık ziyaret eden ve inceleyen Başkan Mehmet Canpolat ise kırsal mahallelerde de vatandaşlarla bir araya geldi. Haliliye Kaymakamı Serap Özmen Çetin ile Kanoğlu Mahallesi ve mahalleye bağlı Canoğlu bölgesini ziyaret eden Başkan Canpolat, depremden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak, vatandaşlara geçmiş olsun temennilerini iletti. Başkan Canpolat, Kaymakam Serap Özmen Çetin ile Kanoğlu Mahallesinde Adıyaman’da yaşamını yitiren bir vatandaşın da taziyesine katıldı.
Bölgedeki inceleme sonrası Yedikuyu Mahallesini de ziyaret eden Kaymakam Serap Özmen Çetin ve Başkan Mehmet Canpolat, yaşanan depremde hayatını kaydeden küçük Yağmur’un da taziyesine katıldı. Aileye başsağlığı dileyen Başkan Mehmet Canpolat, Haliliye Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını kaydetti.
Haliliye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
İletişim;
Telefon: 0414 313 3443-44 / 633
Facebook: www.fb.com/haliliyebld
Twitter: www.twitter.com/haliliye_bld
Instagram: www.instagram.com/haliliyebld
E-mail: [email protected] – [email protected]