16:46 - Halkın “Birleşik Rusya” programına göre Kırım’ın Simferopol bölgesinde yeni bir oyun alanı kuruldu
15:20 - Meeting with the Chairman of the Tajikistan-Saudi Arabia Interparliamentary Friendship Group
13:46 - Birleşik Rusya’nın desteğiyle Novosibirsk Bölgesi’nin Taskaevo köyüne yeni bir oyun alanı kuruldu
11:15 - “Birleşik Rusya” Kuzbass’ta “Sıhhi savunmaya hazır” projesini başlattı
10:15 - «Единая Россия» запустила в Кузбассе проект «Готов к санитарной обороне»
08:23 - AVUKAT MEHMET YILMAZ `DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
03:48 - AV. OSMAN EYYÜPOĞLU `NDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
İYİ PARTİ ADAYI YETİM, DİREKLİ ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ
İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim beraberindekiler ile birlikte SSK Caddesi, Açıksu Caddesi, Akabe, Direkli ve Akşemsettin Mahallesi esnaf ve sakinlerini ziyaret etti.
Seçim çalışmaları kapsamında 14 Mayıs tarihine kadar sıkılmadık el, çalmadık kapı ve girilmedik gönül bırakmayacağız sloganı ile çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim beraberindekiler ile birlikte SSK Caddesi, Açıksu Caddesi, Akabe, Direkli ve Akşemsettin Mahallesi sakinlerini ve esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde İYİ Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, seçim gününe sayılı günler kala temposunu düşürmeden devam ediyor.
İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçim çalışmaları kapsamında bugün başta SSK, Açıksu Caddeleri, Akabe, Direkli ve Akşemsettin mahallerini ziyaret ederek burada bulunan esnaf ve vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.
İYİ Parti’nin Şanlıurfa 1. sıradan aday gösterdiği iş adamı Emin Yetim, gittiği her yerde güler yüzle karşılanırken, esnaf ve vatandaşların sorunlarını da not etti.
Esnafın, vatandaşın, çiftçinin, sorunlarını taleplerini kaydeden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı iş adamı Emin Yetim, 14 Mayıs sonrası vakit kaybetmeden bu sorunların çözümü için işbaşı yapacaklarını belirterek, esnaf ve halktan destek istedi.
14 MAYIS’TA ŞANLIURFA TARİH YAZACAK
“14 Mayıs’ta Urfa’nın öz bir evladı olarak “Birlikte Kazanacağız” ve “Birlikte Tarih Yazacağız” diyen İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İş Adamı Emin Yetim, “Samimiyet, tevazu ve azim ile durmadan ve yorulmadan milletimizin arasında olacağız. 14 Mayıs tarihinde Birlikte tarih yazarak başaracağız” ifadelerini kullandı.