AZİZ AKKUŞ `TAN BERAT KANDİLİ MESAJI - Gazete Şanlıurfa

Gazete Şanlıurfa

SON DAKİKA

AZİZ AKKUŞ `TAN BERAT KANDİLİ MESAJI

AZİZ AKKUŞ – DİYARBAKIR Diyarbakırlı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı. İş...

04 Mart 2023
AZİZ AKKUŞ `TAN BERAT KANDİLİ MESAJI

AZİZ AKKUŞ – DİYARBAKIR
Diyarbakırlı Genç Girişimci İş Adamı Aziz Akkuş, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

İş Adamı Aziz Akkuş, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bu gece yeni bir Berat Gecesi’ni daha birlikte idrak etmenin huzur, sevinç ve mutluluğunu yaşayacağız.

Berat; borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan beraat etme, kurtulma, günahlardan arınma, temize çıkma, ilahi af ve rahmete nail olmak demektir.

Ramazan Ayı’nın müjdecisi Berat Gecesi ise arınma gecesi, yeniden başlangıç gecesidir. Kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma günüdür.

Dua ve tövbe kapılarının ardına kadar açıldığı bu gece manevi dünyamızın aydınlanması için bir fırsattır. İçinde sonsuz hayırlar saklayan bu gece bizler için dualarımızın kabulüne vesile olsun.

Ramazan Ayı’nın müjdecisi bu gecenin, Diyarbakırlı hemşehrilerime, ülkemize, İslam Alemine ve tüm dünya insanlığına başta sağlık olmak üzere barış ve huzur getirmesi temennisiyle, aziz milletimizin ve Diyarbakırlı hemşehrilerimizin Berat Gecesi’ni tebrik ediyorum. Bu mübarek gece vesilesiyle, milletimizin ve tüm insanlığın her türlü dert ve sıkıntıdan kurtulmasını, Ramazan Ayı’na günah yüklerimizden arınmış gönüllerle girebilmeyi diliyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ