BÜYÜKŞEHİR’DEN KENT GENELİNDE ÇİÇEK EKİMİ - Gazete Şanlıurfa

Gazete Şanlıurfa

SON DAKİKA

BÜYÜKŞEHİR’DEN KENT GENELİNDE ÇİÇEK EKİMİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN KENT GENELİNDE ÇİÇEK EKİMİ   https://www.youtube.com/watch?v=yDxbN6o_YAQ       Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent genelinde bulunan park,...

09 Mart 2023
BÜYÜKŞEHİR’DEN KENT GENELİNDE ÇİÇEK EKİMİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN KENT GENELİNDE ÇİÇEK EKİMİ

 

 

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent genelinde bulunan park, bulvar ve ana caddelerdeki ağaçların bakımlarını yaparken diğer yandan mevsime uygun çiçek ekmeye başladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı yaz mevsiminde vatandaşların rahat bir ortamda dinlenebilmeleri için kent genelindeki parklarda bakım ve onarım çalışması başlattı.

Daha yeşil bir Şanlıurfa sloganıyla kent genelinde çalışma başlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, park, bulvarlar ve ana caddelerdeki orta refüjlerde yer alan ağaçların budamaya başladı.

Trafik akışını engelleyecek şekilde olan ağaçlar, ekipler tarafından tek tek budandı. Ekiplerin yaptığı çalışma kapsamında mevsime uygun çiçekler ekilmeye başlanıldı.

Kentin farklı noktalarında çiçek ve gül ekimi yapan ekipler ektikleri çiçeklere can suyu verdi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yaza hazırlık çalışmaları kapsamında kent genelinde ağaç budama ve çiçek ekmeye devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı
Tel:0 (414) 318 51 00 Dahili (1606)-(1605)
[email protected]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ