18:27 - При содействии «Единой России» в селе Иркутской области открылась спортплощадка
16:46 - Halkın “Birleşik Rusya” programına göre Kırım’ın Simferopol bölgesinde yeni bir oyun alanı kuruldu
15:20 - Meeting with the Chairman of the Tajikistan-Saudi Arabia Interparliamentary Friendship Group
13:46 - Birleşik Rusya’nın desteğiyle Novosibirsk Bölgesi’nin Taskaevo köyüne yeni bir oyun alanı kuruldu
11:15 - “Birleşik Rusya” Kuzbass’ta “Sıhhi savunmaya hazır” projesini başlattı
10:15 - «Единая Россия» запустила в Кузбассе проект «Готов к санитарной обороне»
08:23 - AVUKAT MEHMET YILMAZ `DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
Eyyübiye Belediyesi Tüm İmkânlarıyla Halkın Yanında
Son yüzyılın en büyük felaketlerinden olan Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremin hemen ardından tüm imkânlarını seferber eden Eyyübiye Belediyesi, evlerine giremeyen vatandaşlara barınma yerleri ve iaşe temin etti.
Valilik koordinesinde oluşturulan barınma alanları ve afet çadırlarına ilave olarak Eyyübiye Belediyesi de ilçe genelindeki eğitim otakları, aile otakları, gençlik merkezleri, taziye evleri ve düğün salonlarını halkın güvenli şekilde barınması için tahsis etti.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş koordinesinde, başkan yardımcıları, birim amirleri ve tüm personelin katıldığı yardım faaliyetleri kapsamında ilçenin dört bir yanındaki barınma alanlarında kalan vatandaşlara sıcak çorba, yemek, battaniye, yatak ve çok çeşitli yardım malzemeleri ulaştırıldı.
Depremin gerçekleştiği 6 Şubat 2023 pazartesi sabahından itibaren bir an olsun sahadan ayrılmayan Başkan Kuş ve ekibi, sürekli olarak evleri dışında yaşamak durumunda kalan vatandaşların yanında olmaya, ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.
Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Ekibi ile temizlik araçları ve konteynerler ile çok sayıda personeli Adıyaman’a görevlendiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, dün gece geç saatlere kadar vatandaşları kaldıkları mekânlarda ziyaret ederek hem moral verdi hem de kendisine iletilen ihtiyaçların temin edilmesini sağladı.
—
YOUTUBE VİDEO LİNK: https://youtu.be/uu0U6dzDJlQ
VİDEO İNDİRME LİNKİ : https://we.tl/t-XkOTFAkZvS
EYYÜBİYE BELEDİYESİ
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
T: 0414 315 14 15
www.eyyubiye.bel.tr