İBRAHİM HALİL YÖRÜK `DEN 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI - Gazete Şanlıurfa

Gazete Şanlıurfa

SON DAKİKA

İBRAHİM HALİL YÖRÜK `DEN 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI

Yörpet Gurup Petrolleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, RTSO Meclis Üyesi İş Adamı İbrahim Halil YÖRÜK, Polis Teşkilatı’nın...

09 Nisan 2022
İBRAHİM HALİL YÖRÜK `DEN 10 NİSAN POLİS GÜNÜ MESAJI

Yörpet Gurup Petrolleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, RTSO Meclis Üyesi İş Adamı İbrahim Halil YÖRÜK, Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yörük mesajında şu ifadelere yer verdi;

177. yıl önce, vatandaşlarımızın esenliği ve güvenliğini temin etmek amacıyla kurulan Polis Teşkilatımız, kamu düzeninin sağlanması huzur ve barış ortamının devamı için, üstün görev anlayışı içinde cansiperane gayretlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren Polis Teşkilatımız bugün sahip olduğu araç-gereç, fiziki imkânlar ve eğitimli personeli ile mutlu birey, huzurlu toplum vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın, Polis Haftası’nı ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyor, görevi başında şehit düşen; aramızdan ayrılan güvenlik mensuplarımıza Allah’tan rahmet, gazi olanlara ve görevleri başında olan personele sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ