YAZMACI, “VİRANŞEHİRİN HER DERDİ BENİM DERDİMDİR” - Gazete Şanlıurfa

Gazete Şanlıurfa

SON DAKİKA

YAZMACI, “VİRANŞEHİRİN HER DERDİ BENİM DERDİMDİR”

YAZMACI, “VİRANŞEHİRİN HER DERDİ BENİM DERDİMDİR” Seçim çalışmaları kapsamında Viranşehir’de kırsal mahalle ziyaretlerini sürdüren AK Parti Şanlıurfa...

30 Nisan 2023
YAZMACI, “VİRANŞEHİRİN HER DERDİ BENİM DERDİMDİR”

YAZMACI, “VİRANŞEHİRİN HER DERDİ BENİM DERDİMDİR”

Seçim çalışmaları kapsamında Viranşehir’de kırsal mahalle ziyaretlerini sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Cevahir Asuman Yazmacı Samanlı mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi..

Burada yoğun ilgi ile karşılanan Yazmacı, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ile birlikte vatandaşların beklentileri hakkında bilgi alarak, 14 Mayıs Genel seçimlerinde destek istedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahalle halkına arapça seslenen Yazmacı Her zaman onların emirlerinde olduklarını belirtti. Yazmacı, “Köylerimizin sorunlarını biliyoruz. Bizzat ben bu sorunların çözüleceğinin sözünü veriyorum. Hak ve adaletten yana olan ne varsa hepsini yapacağız. Belediye Başkanımızla birlikte çalışacağız. Hepimiz bu davanın neferleriyiz. Devletimizin tüm imkanları sizlere ulaşacak ben bunun savunucusu ve takipçisi olacağımın sözünü veriyorum. Bu seçimle ilgili tam desteğinizi istiyorum. Siz böyle bir destek verin ki bende Ankara’da güçlü bir şekilde sizi temsil edebileyim.” Dedi.

 

AK PARTİ ŞANLIURFA İL SKM BAŞKANLIĞI

HABER MERKEZİ

[email protected]

İnternet Siteleri için FLV uzantılı Görüntü linki :

https://www.youtube.com/@akpartisecim2023

 

BÜLTEN NO :94
TARİH : 30.04.2023
HABER BAŞLIĞI :YAZMACI, “VİRANŞEHİRİN HER DERDİ BENİM DERDİMDİR”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ